Biz Kimiz


Amazon Koleji, E-ticaret’in en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ve etkinlik yönetim şirketidir. Branşlarında Uzman kadromuzla, işletmelerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak üzere Etkinlik Yönetimi, Pazarlama Yönetim Danışmanlığı, Yönetimi konusunda stratejiler üretirken diğer taraftan yaratıcı çözümler ve yönetim destekleriyle hedeflerin kısa sürede oluşmasını sağlar. Bu uygulamalar ile, şirketlere sektörlerine özgü zorlukların aşılması ve bilinirlik yaratmak için benzersiz bir uzmanlık deneyimi sunulmaktadır. Firmamız, Amazon Koleji olarak 2014’den bu yana, E-ticaret’I yakından takip etmekte ve bunları hızlı bir şekilde müşterilerine sunarak sektöre yön veren öncü firmalardan biri konumundadır. işletmelerin ve markaların iş geliştirme, yönetimi, ürün geliştirme , sosyal medya ve E-ticaret süreçlerini yöneten bir firmayız. Amacımız internet üzerinden satış yapmak isteyen kişilerin ve şirketlerin uçtan uca satış süreçlerini yönetebilecekleri bir platform yaratmak..


Sıkça Sorulan Sorular


Neden Almalıyım

1Hesap Açılışı Zor mu?
Youtube'da X Konuşmacı Y Konuşmacının Sözleriyle Hesap Açıp Suspended sorunuyla karşımıza gelen çok biz her zaman diyoruz ki İşin ehline bırakın. Gerekli Evrakların neler olduğunu hesap açılırken nasıl adımlar izlendiğini biliyoruz. yapıyoruz sunuyoruz. Fahiş fiyatlar alıp sonrasında yarı yolda bırakılan çok kursiyer gördükte.. Biz bunları sizlerin yaşamasını istemiyoruz. Sizden gerekli evrakları talep ediyoruz. Maksimum 1 Ay içerisinde hesabınızı teslim ediyoruz. Hem İlk dolarınızı sizler kazanıyorsunuz.
2Eğitimler Nasıl İlerliyor ?
Bizler diğer kanallar gibi al sana video izle aynısı yap demiyoruz. Randevu Sistemi ile çalışıyoruz. Amazon Koleji Olarak Hem Profesyonel Videolardan faydalandırıp hemde Canlı Eğitimler sunuyoruz. Sebebi ise saniye başı video durdurup adım adım takip etmeyeceksiniz. sizlere canlı ve uygulamalı anlatıyoruz. Sonrasında Tekrar Etmek isterseniz videolardan faydalanıyorsunuz.
3Bir Çok Firma Varken Neden Siz !
Amazon Koleji Olarak Eğitim Kalitesi ve Satış Sonrası hizmette sınır tanımadan siz değerli kursiyerlerimize yardımcı oluyoruz. Neden mi ? Çünkü Bunu İçin Hizmet veriyoruz. Bir Atasözü Derki Yarım Doktor Candan Yarım İmam Dinden Eder diye bir söz var Yarım Bilgili insanlar ise sizlere sadece zarar verir. Bizler bu işleri Profesyonel yabancı kaynaklardan öğrenerek sizlere hizmet veriyoruz. Her Ekip Arkadaşımızın Bilgisi Sizleri Büyüleyecektir.
4Yaptığınız İşe Garanti Veriyormusunuz ?
Şunu söyleyebilirim. İlk aydan sadece kar olarak 5000 TL kazanan kursiyerlerimiz var. Öğrencinin kart limiti yetmediği için bu durumda gerisini siz düşünün... Doğru ve Dürüst Hizmet Garanti Veriyoruz.
5Sadece Yurtdışı Pazarında mı Hizmet Veriyorsunuz ?
Tabi kide Hayır. GittiGidiyor, Hepsiburada N11 EPTTAVM ve Trendyol gibi sitelerde satış imkanları sunuyoruz dilerseniz kendi ürününüzü koyarak dilerseniz %20 ve %70 karlar ile satış yapacağınız anlaşmalı depolardan gönderdiğiniz ürünlerle satış yapabilirsiniz.
6Eğitmenleriniz Bilgili mi ?
Gözü Kapalı Evet Diyerek Başlıyorum. Deneyim Sahibi insanlarla çalışıyoruz. Eğitmenlerimizin Çoğu Test edildikten sonra işe alınıyor. Bizler için Müşterinin ne kalitede eğitim aldığı eksiği var mı yok mu kontrol ederek ilerliyoruz. Eğitmenlerimiz bu konuda aşırı disiplinli zaten eğitim aldığınızda bu kaliteyi anacaksınız.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim

1Kredi Kartı İle Ödeme Yapabilirmiyim
Evet Sitemiz üzerinden Ödeme yapabilirsiniz.
2Havale - EFT ile Ödeme Gerçekleştirmek İstiyorum
Banka Bilgilerimiz Aşağıda Yer Almaktadır.
3PaPara ile ödeme gönderebilirmiyim.
PaPara Bilgileri Aşağıda Yer Almaktadır.

Hiçbir şey için geç kalmadınız